• Свеж
Победничката низа NCAA Pennant

Победничката низа NCAA Pennant

Rating 
DEN 598.80

Од стока
Во магацинот

Гроздобер стил NCAA pennant кој тим графика и бои со ретро дизајн што е сигурно да се поврзете генерации на навивачите.Крајната фанови начин да ги изразат своите емоции и лојалност кон својот тим, овие знаменца се дефинира кој сте и што сте љубов!.Уникатно е рачно направена, гроздобер стил, волна pennant кој сложена везови и applique дизајн детали.Реалната големината на pennant е 13" W x 32"L и доаѓа со подготвени за бесење најлон кабелот.Официјално лиценцирани од страна на NCAA.

Детални спецификации

Додатоци на производи