• Свеж
PandaHall Елита 10 Ролни 10 Бои 26 Мерач(0.4 mm) Бакар Накит Beading Жица Оцрни Отпорни Метална Жица со 1pcs Сечење Plier за Занаети Beading Накит Одлуки, 11 Метри(10m)/Ролна

PandaHall Елита 10 Ролни 10 Бои 26 Мерач(0.4 mm) Бакар Накит Beading Жица Оцрни Отпорни Метална Жица со 1pcs Сечење Plier за Занаети

Rating 
DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

10 Бои Beading Жица : Потполно 10 ролни бакарни жици во 10 фиксна бои, а секоја боја 1 ролна, доволно бои може да се сретнат разни DIY потребите на проектот.Високо Квалитетен Материјал : жици се направени од бакар, мека, bendable и нема лесно да се скрши, кои стојат до свитканост, спирала одлуки, извртување, обвивката.Beading Алатка : железо страна-сечење plier е вклучена,удобно и мека на стисок со гумена рачка, удобен и лесен за да го отворите, може да се користи за накит одлуки, beading и накит поправка.Состојба : врвен квалитет, мазна, и полирање.

Детални спецификации

Quantity:
10 rolls copper wire+1pcs iron side-cutting plier.
Condition:
top quality, smooth, well polishing.
Color:
mixed colors.
Size:

Додатоци на производи