• Свеж
X-DREE JY-B049B Изолирани Анти sli_p се Справи со 20-30AWG 0.25-0.80 mm Жица Stripper Машина(JY-B049B aislante antideslizante manija 20-30AWG 0.25-0.80 mm cortador pelacables

X-DREE JY-B049B Изолирани Анти sli_p се Справи со 20-30AWG 0.25-0.80 mm Жица Stripper Машина(JY-B049B aislante antideslizante manija

Rating 
DEN 347.52

Од стока
Во магацинот

Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 1 x Жица Stripper Машина; Име на Производ : Жица/Кабел Stripper Машина.Вкупна Големина : 18 x 6 x 1cm/7" x 4.2" x 0.4" (L*W*T); Вкупната Тежина : 130g.Сечење Жица Големина : AWG : 20,22,24,26,28,30; Тип : Ratchet Кабел/Жица Машина.Се сече Жица Големина на (MM) : 0.25,0.32,0.40,0.50,0.65,0.80; се Сече Жица Големина (AWG) : 20,22,24,26,28,30(Tamaño del кабел cortado (MM) : 0.25,0.32,0.40,0.50,0.65,0.80; Tamaño del кабел cortado (AWG) : 20,22,24,26,28,30. Боја : Жолта; Max.Отворете Ширина : 4cm(Боја : Amarillo; Ancho Máx.Abierto : 4 cm.JY-B049 B Изолирани Анти sli_p се Справи со 20-30 AWG 0.25-0.80 mm Жица Stripper Cutter Plastic обложени рачка за грчевито држејќи се удобно.Пролет еластичност, направени во кодот, лесно ракување.Може да се користи како машина или жица stripper ,е погоден за производство на електрична жица 20-30 AWG,0.25-0.80 mm.Опис на Spanish JY-B049 B aislante antideslizante manija 20-30 AWG 0.25-0.80 mm cortador pelacables Material : Plástico, Метал; Contenido del paquete : 1 x Cortador де pelacables; Nombre del producto : Cortador де tiras де alambre / cable Tamaño вкупно : 18 х 6 х 1 cm / 7' "x 4.2' 'x 0.4' '(L * W * T); Peso вкупно : 130 g Tamaño del кабел де corte : AWG : 20,22,24,26,28,30; Tipo : Кабел де trinquete / Cortador де alambre Tamaño del кабел cortado (MM) : 0.25,0.32,0.40,0.50,0.65,0.80; Tamaño del кабел cortado (AWG) : 20,22,24,26,28,30 Боја : Amarillo; Ancho Máx.Abierto : 4 cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи