• Свеж
Младата Х. К. Портер 28 ACSR, Јажиња и Кабел Машина - 0290FHJ

Младата Х. К. Портер 28 ACSR, Јажиња и Кабел Машина - 0290FHJ

Rating 
DEN 1439.76

Од стока
Во магацинот

На смолкнување-намалување на ножеви.Намалување на меки и тврди челик кабел, јажиња, и мали ACSR кабел.Намалувања до 3/8 во челичното јаже или до 7/16 во ACSR.Рецка има кабел со ножеви.Намалување на бакар и алуминиум жица до 1 во големина.Челична рачка со гума костец.НИКОГАШ не користете било каков Х. К. Портер секачи на електрифицирани кола, жица, или кабел!.Опис на производот Ова Х. К. Портер 28-инчен кабел Машина е економичен инструмент за општи сечење апликации.Алатката е Стриже тревите се намали крупни-влакно или фино влакно кабел со минимални насоки нарушување.Ние дизајниран челик тубуларна се справува во близина заедно за повеќе сечење сила со помалку вирус.Од Производителот HK Портер 0290 FHJ Челичното Јаже, ACSR и Кабел Машина е економичен инструмент за општи сечење на меки и тврди челик кабел, јажиња и мали ACSR кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи