• Свеж
Daisy корсети Врвот Фиока Челик Boned Потресени Faux Кожа Underbust Корсет Врвот

Daisy корсети Врвот Фиока Челик Boned Потресени Faux Кожа Underbust Корсет Врвот

Rating 
DEN 2024.88

Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Двоен Прстен затворање.Рака Мие Само.Пред метал затворање.Целосно челик boned корсет.Ланче назад за cinching.Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата на левата кога наредил.Под биста корсет направен од висок квалитет на браун потресени faux кожа. 5 високо квалитетен челик busk затворање со 4 месинг токи и занитвам embellishments.Сатенски половината лента за подобро фитинг и cinching. 10 спирала челик коски и 4 статични коски. 100% памук twill обвивка. 6 инчи скромност панел во грбот.Дебела cording во задниот за cinching.Отстранлив garters.

Детални спецификации

Додатоци на производи