• Свеж
Пилот-Трговија на Жените Триаголен Стомакот Танцување Хип Шамија Заврши Здолниште со Златни Монети

Пилот-Трговија на Жените Триаголен Стомакот Танцување Хип Шамија Заврши Здолниште со Златни Монети

Rating 
DEN 359.52

Од стока
Во магацинот

сомот.Појас затворање.Материјал : Кадифе+Златни монети.Големина : L : за за 150cm/59 инчен;W : за 27cm/10.6 инчен;Монети Ширина(Прибл.) : 70cm/27.56 инч.Пакет : 1 x Жените Танц Појас.Врзан на половината; Една големина одговара на повеќето.Ве молиме внимание ќе се најде на проценува испорака датум кога ќе се одржи редот.Состојба : Нова Материјал : Кадифе+Златни монети, Големина : L : за за 150cm/59 инч.W : за 27cm/10.6 инчен Монети Ширина(Прибл.) : 70cm/27.56 инчен Пакет Вклучуваат : 1 PC Хип шамија Едноставен и совршен за пракса или само како моден додаток!Убава боја Египетскиот стомакот танцување хип обвива рака хеклани delicately со повеќе реда на злато монистра и монети.Мала тежина , овој шамија доби сите парички и монистра рака stitched на највисок квалитет chiffon.Искажете вашата внатрешна моќ, убавина и feminity во нашиот дизајнер стомакот танцување марами, како танцување алатка, се поклопува со било облека, shawl, глава заврши итн.Прекрасен над костим за капење или како стомак танц заврши.Чиста и домот ќе биде Дива на танцот кога не сте на оваа шамија.Различни светлосни ефекти/contrast settings може да предизвика малку поинаков помеѓу фотографии и вистински објект, разбирање & според вистински производ.

Детални спецификации

Додатоци на производи