• Свеж
Inforin 3-Ply за Еднократна употреба Деца се Соочуваат Заштита на Општа Употреба Лесни со Уво-Јамка T49-100 КОМПЈУТЕРИ

Inforin 3-Ply за Еднократна употреба Деца се Соочуваат Заштита на Општа Употреба Лесни со Уво-Јамка T49-100 КОМПЈУТЕРИ

Rating 
DEN 468.00

Од стока
Во магацинот

【Материјал】- Изработени од Не-плетени ткаенини и се Топи разнесени ткаенина.не-иритирачки, меки и удобни.3 слоеви на заштита за да се спречи против прашина и други загадувачи. 【Одговара на Повеќето Деца】-големината е специјално дизајниран за деца. 【Earloop Дизајн】- Еластична бенд на производот овозможува лесно да се стави производот на лицето преку устата и носот без никаков напор. 【Широко Applicapable】-Може да се примени во дом, канцеларија, училиште, парк, игралиште, ноктите салон и сл., и отворено велосипедизам, дома декорирање, патување и сл. 【Количество】-10/20/30/50/100pcs.Различни цртан филм модели.Брза испорака, обично се само 10-15 дена.Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима Одговараат за : Деца Повод : Случајни Должина : Редовни Стил : Мода, Причинско-Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас 【Inforin】,Ние ќе ви ги даде задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Детални спецификации

Додатоци на производи