• Свеж
НОВИ LON0167 10 Компјутери 5mm Теренот 2 Терминали AC 300V 10A Сина Завртка Терминал Блок Конектори(10 Stücke 5mm Теренот 2 Терминали AC 300-V 10A Blau Schraubklemmenblock-Steckverbinder

НОВИ LON0167 10 Компјутери 5mm Теренот 2 Терминали AC 300V 10A Сина Завртка Терминал Блок Конектори(10 Stücke 5mm Теренот 2 Терминали

Rating 
DEN 693.60

Од стока
Во магацинот

Име На Производ : Терминал Блок;Модел Бр. : 301-2 P.Главен Материјал : Пластика;Номинална Вредност : AC 300 V 10 A.Терминали Број : 2;Теренот : 5mm/0.19".Вкупна Големина : 11x 7x 16mm/0.43" x 0.27" x 0.59" (L*W*H);Боја : Сребро на Ѕвонење, Сина(Gesamtgröße : 11 × 7 × 16 мм / 0,43 × 0,27 × 0,59 (L * Б * H); Farbe : Silberton, Blau.Тежина : 8g;Пакет Содржина : 5 x Терминал Блокови(Gewicht : 8 g; Packungsinhalt : 5 x Терминал. 10 Компјутери 5mm Теренот 2 Терминали AC 300 V 10 A Сина Завртка Терминал Блок Connectors5mm Терминали проред, 2 Терминали, завртка тип.Користи широко во електроника, комуникациска опрема, инструменти, калкулатор, автоматски систем за контрола на домашни апаратот и предупредување уреди, итн.Опис на German10 Stücke 5mm Теренот 2 Терминали AC 300_V 10 A Blau Schraubklemmenblock-Steckverbinder Produktname : Anschlussblock; Modellnummer : 301-2 PHauptmaterial : Kunststoff; Nennwert : AC 300_V 10 AAnzahl дер Anschlüsse : 2; Abstand : 5 mm / 0,19 Gesamtgröße : 11 × 7 × 16 мм / 0,43 × 0,27 × 0,59 (L * Б * H); Farbe : Silberton, Blau Gewicht : 8 g; Packungsinhalt : 5 x Терминал.

Детални спецификации

Додатоци на производи