• Свеж
Caplugs QBPFE-21MMQ2 Ергономски Копчето Приклучок со Рамна Тип Глави, Пластика, Дупка Големина .807-.866, Метал Дебелина .031-.079, BPFE-21MM, Црна и бела (Пакет на 1000)

Caplugs QBPFE-21MMQ2 Ергономски Копчето Приклучок со Рамна Тип Глави, Пластика, Дупка Големина .807-.866, Метал Дебелина .031-.079,

Rating 
DEN 6826.80

Од стока
Во магацинот

Широк опсег на големини.Прилепува во место за целосен ангажман.Лесно да се инсталира, ергономски материјал.Одлично за лим апликации.Заклучување мушка држи во место додека да се отстранат.Ергономски Копчето Приклучоци со флеш-тип глави, дизајнирана првенствено да plug дупки во лим.На BPFE приклучоци нудат поголема флексибилност бидејќи на свитливи природата на материјалот.Една големина приклучокот одговара на различни големина дупки.Брза и лесна инсталација и отстранување. : : О : 0.307, Б : 1.26, C : 0.957, HOLESZ(ВО) : .807-.866, MTHICK(ВО) : .031-.079.

Детални спецификации

Додатоци на производи