• Свеж
Astral Заштита на Премиум Картичка Штедачи за Тргување Картички (50 Парчиња) Полу-Цврсти Картичка Штедачи за Тргување Картички, Бејзбол, Кошарка, Фудбал, Хокеј, Голф

Astral Заштита на Премиум Картичка Штедачи за Тргување Картички (50 Парчиња) Полу-Цврсти Картичка Штедачи за Тргување Картички, Бејзбол,

Rating 
DEN 287.76

Од стока
Во магацинот

Премиум картичка штедачи (Полу-цврсти, 50 парчиња) се идеални карта сопствениците за тргување картичка оценување услуги.Полу-цврсти ракавите се ултра јасно, трајни и нула доказ осигурувајќи дека вашите вредни спортски трговија картички се чуваат во безгрешното состојба.Картичка штедачи (Полу-цврсти) се направени од супериорен, високо транспарентна пластика.Ова гарантира дека вашите картички удобно се вклопуваат во картичката ракав без паѓа надвор; одржување на вашиот колекционерски картички слободни од штета од прашина, свиткување или нагон за чешање на окото.Идеален за заштита на картички при ракување, складирање и превозот.Содржи 50 премиум картичка штедачи. 2.25" x 4.25" картичка заштитници се одржи стандард тргување картички и спортски картички.Чувајте ги вашите колекција чисти и да се заштити вашите картички од исчезнува, отпечатоци од прсти, оштетувања од вода со нашата премиум картичка штедачи.Убаво дизајниран, добар квалитет, пакување прави идеален подарок за секој колекционер на спортски тргување картички.Картичка штедачи за тргување картички.

Детални спецификации

Додатоци на производи