• Свеж
Прилагодливи Чадор Држач Планината Стојат: Велосипед Рек Шетач Чадор Држач Прилагодлива Должина на Цевка Рачка за Шетач Количка Rollator Велосипед Pram Sunshade

Прилагодливи Чадор Држач Планината Стојат: Велосипед Рек Шетач Чадор Држач Прилагодлива Должина на Цевка Рачка за Шетач Количка Rollator

Rating 
DEN 496.80

Од стока
Во магацинот

Должината е прилагодлив, можете да го прилагодите според вашиот вистински потреби.Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, стабилен и издржливи, поддршка долготрајната употреба.Компактна големина, преносни и лесен во тежина, лесно да се носат и користат.Лесно придава на инвалидска количка, шетач, велосипед или скутер едноставна база менгеме, лесно подесување и брзо отстранување.Едноставен дизајн, многу е лесно да се качи на handlebar на велосипед.Погоден за возење во или raining ден, слободни вашата рака за безбедноста.Опис Ако сте во потрага за еден професионален и прифатлива чадор држач планината менгеме, тогаш вашето истражување е овде.Тоа е затоа што нашите производи може да ги задоволи вашата потреба.Усвоена на премиум материјалот, практични и трајни производи за долго време се користи.не е лесно да се деформирани и да ви донесе многу погодности.Карактеристики - Боја : Црна - Материјал : не ' Рѓосувачки челик - Size : 48. 00 X7. 00 X700. 00cm, 18. 86 X2. 75 X275. 10 во Пакет Вклучувајќи 1 x Чадор Држач.

Детални спецификации

Додатоци на производи