• Свеж
САД Лабораторија 17.6 Cu Ft -30C да -60C Градите Замрзнувач 115V

САД Лабораторија 17.6 Cu Ft -30C да -60C Градите Замрзнувач 115V

Rating 
DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Модел : DW-60 W500. Електрични : 115 V / 60 Hz 15 A.Внатре Cu Ft : 17.6. Температурата Опсег : -30° до -60°C. сите нови САД Лабораторија 17.6 Cu Ft -60°C Градите Замрзнувачот е фантастичен замрзнувач за прифатлива цена.Ова одделение работи ефикасно и ефективно.Карактеристики : Дигитален дисплеј за леснотијата на користење.Заклучување-можност вратата да се заштити вашиот примероци и производи.Издржливи поцинкуван челик прав обложени надворешноста и алуминиумски внатрешни работи ХЛОРОФЛУРОКАРБОНИ-Слободен ладилни.Спецификации : Модел : DW-60 W500 Електрични : 115 V / 60 Hz 15 A Внатре Cu Ft : 17.6 Температура Опсег : -30° до -60°C Надворешни Димензии : 1900x765x885mm Внатрешни Димензии : 1710x485x600mm За Техничка Поддршка, Прашања или Други Прашања ве Молиме Маил или Јавете Ни се!.

Детални спецификации

Додатоци на производи