• Свеж
Генерички Брендови Обичен Скршени Крпа, Бамбус Влакна Крпа, Мека Абсорбента Дебела Крпа, Зголемување На Домаќинството Се Мијат Лицето, Кожа-Пријателски Лице Крпа

Генерички Брендови Обичен Скршени Крпа, Бамбус Влакна Крпа, Мека Абсорбента Дебела Крпа, Зголемување На Домаќинството Се Мијат Лицето,

Rating 
DEN 95.76

Од стока
Во магацинот

Бамбус.Направени на нови еколошки-пријателски и високо-квалитетни материјали, тоа е многу мека и дише.Брзо се апсорбира влага, голема чистење асистент.Лесно да се исчисти, чистење, носат и сува.Нема штета или гребнатини ќе бидат предизвикани во текот на процес на чистење.имаат добра hygroscopicity и breathability.Материјал : бамбус fiber Weight : 110g Water апсорпција : 5s-10s Color : портокал прав, зелена, yellow Specifications (должина x ширина см) : 74x34.

Детални спецификации

Додатоци на производи