• Свеж
iEFiEL 2 Пакети Прилагодливи Миленичиња Куче, Мачка Автомобил сигурносен Појас Безбедност Води Возилото Seatbelt Темперамент

iEFiEL 2 Пакети Прилагодливи Миленичиња Куче, Мачка Автомобил сигурносен Појас Безбедност Води Возилото Seatbelt Темперамент

Rating 
DEN 2066.40

Од стока
Во магацинот

Издржливост : се Направени од издржлив најлон ткаенина, карактеристики на солидна цинк легура вртливата snap и метални токи со кои се гарантира трајност.Прилагодлива Должина : должина на сигурносен појас, може да се прилагоди од 18 до 28 инчи, им овозможува на вашето куче да седат, стојат или легнете удобно во автомобил.Лесен за Користење : Висок квалитет на метал тока го прави лесно и брзо да го закачите или порака.Солидна цинк легура вртливата snap ги поддржува 360° ротација без метежот.Функции се : Заштита на домашно милениче куче, мачка кога возите, особено во сврти и ненадејни кочница, лесно за домашно милениче да се погледне од отворениот прозорец.Универзална Компатибилност : наменет да биде компатибилен со повеќето возила.На табот на seatbelt клип е 2cm, ве молиме проверете ја вашата seatbelt тока големина за да се вклопуваат.Сет Вклучуваат : 2 Buc Прилагодливи Милениче Автомобил сигурносен Појас Состојба : Brand New Материјали : Најлон Ткаенина Боја : Multicolor(како слики show).

Детални спецификации

Додатоци на производи