• Свеж
JMSM 1/18 Легура Diecast Возило Модел Метал Автомобил Модел Возрасни Деца Колекција Декорација Екранот Подароци за Ford 1955

JMSM 1/18 Легура Diecast Возило Модел Метал Автомобил Модел Возрасни Деца Колекција Декорација Екранот Подароци за Ford 1955

Rating 
DEN 5548.80

Од стока
Во магацинот

Цинк Легура Материјал : Направени од Цинк легура,тоа е силна и отпорност.Многу поотпорни на паѓање и издржливи,и материјал себе е многу еколошки и не-токсични,погоден за децата секојдневно се игра.Diecasting Модел на Автомобил Големина : големината на автомобил модел е 26 cm×9 cm ×8 см.1 : 18 полна големина легура автомобил модел,исклучителна детали,реални се прикаже ефекти, како и декорација и playability.Одлични Детали : хауба,лева и десна врата,и багажникот може да се отвори.Симулација на воланот,нога кочница,во внатрешноста декорација и така натаму,што јасно може да се види секој детаљ.моторот е прецизно направена,деталите се богати,и изработка е исклучителна.Најдобар Подарок : легури автомобил модел,исклучителна детали,реални екранот,повеќе украсни и playability.Продавница со доверба : за Да ви овозможи со најдобра услуга,ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обезбеди по-продажбата на услугата се додека не се задоволни.

Детални спецификации

Додатоци на производи