• Свеж
1987 Chevy Каприз Бургундија со Темноцрвена Внатрешни работи Минесота Државниот Полицаец Фарго (1996) Филм 1/43 Diecast Модел на Автомобил со Greenlight 86610

1987 Chevy Каприз Бургундија со Темноцрвена Внатрешни работи Минесота Државниот Полицаец Фарго (1996) Филм 1/43 Diecast Модел на

Rating 
DEN 622.80

Од стока
Во магацинот

Ограничено издание.Бренд нови кутија.Хром акценти.Вистински гуми.Точно-на-скала детали.Детални внатрешни работи, надворешните.Официјално лиценцирани производ.Не се имате било какви дупки.Доаѓа во пластични екранот приказ.Направени на diecast со некои пластични делови.Димензии приближно L-5, W-1.75, H-од 1,5 инчи.Features Precision Diecast Реплика Model Custom се Прикаже Случај Included Two Тон Минесота Државниот Полицаец Боја Scheme Full Внатрешни работи Detailing Authentic Амблеми & Graphics Arrives во Полна Боја Фарго Филм Packaging Roof Монтирани Светлина Bar Smooth Тркалање Гуми.

Детални спецификации

Додатоци на производи