• Свеж
Батеријата-Управувана Преносни Кислород Пумпа за Надворешна Риболов, Воздушна Пумпа за Риболов, Две Брзина, за Риба Резервоарот Риба Кутија Село Риболов

Батеријата-Управувана Преносни Кислород Пумпа за Надворешна Риболов, Воздушна Пумпа за Риболов, Две Брзина, за Риба Резервоарот Риба

Rating 
DEN 426.96

Од стока
Во магацинот

Од безбедносни причини, батерија не е вклучена, ќе треба да се купи D Батеријата себе.Не грижете Услуги : Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.Иако ова кислород воздушна пумпа е мал во големина, тоа е опремен со голема сила за да се генерираат екстра аерацијата на водата.Високо-квалитетни Материјали : Направен од висок квалитет на АБС материјал, само за 200g тежина, овој производ е цврсти и издржливи.Батеријата-Управувана, A D батеријата може да обезбеди електрична енергија за околу 48 часа работно време.

Детални спецификации

Додатоци на производи