• Свеж
IKON MOTORSPORTS Предниот Браник Усна Компатибилен Со 2017-2020 Lexus Е F-Sport, AR Стил Насликани #1H9 Меркур Сива Мика Полипропилен (PP) Ер Браната Брадата Diffuser

IKON MOTORSPORTS Предниот Браник Усна Компатибилен Со 2017-2020 Lexus Е F-Sport, AR Стил Насликани 1H9 Меркур Сива Мика Полипропилен

Rating 
DEN 1166.40

Од стока
Во магацинот

Одговара За 2017-2020 Lexus IS200t IS300 IS350 Сите Скратува.Стил : AR Стил Материјал : Висок Квалитет полипропилен (PP) Боја : Насликани #1 H9 Меркур Сива Мика.Пакетот вклучува : 1x Предниот Браник Усна.Гром-на Инсталацијата, Инструкциите НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.ПОГОДНИ ЗА : 2017-2020 Lexus IS200t IS300 IS350 Сите Trims IMPORTANT ЗАБЕЛЕШКА : ITEM САМО ЌЕ се ВКЛОПИ во ОЕМ ТЕЛО СТИЛ ОСВЕН ако ДРУГИ SPECIFIEDINSTRUCTION НЕ INCLUDEDPROFESSIONAL ИНСТАЛАЦИЈА ВИСОКО RECOMMENDEDTEST ФИТИНГ Е ПОТРЕБНО за ДА се ОБЕЗБЕДИ FITMENT.

Детални спецификации

Додатоци на производи