• Свеж
ИЗГРЕЈСОНЦЕ Професионална Шминка Случај E3302 Алуминиум, 3 Лесни-за Слајд Коцки, Прилагодлив Фиока Dividers, Заклучување со Рамо, Рака, Виолетова Дијамант

ИЗГРЕЈСОНЦЕ Професионална Шминка Случај E3302 Алуминиум, 3 Лесни-за Слајд Коцки, Прилагодлив Фиока Dividers, Заклучување со Рамо,

Rating 
DEN 2010.24

Од стока
Во магацинот

Голем центар за складирање оддел со отстранлив/прилагодливи dividers.Се обезбеди лесно блиску брави со клучните се заклучува.Простор под коцки кога е затворен (Dxšxv) : 14" x 8.Три продолжи коцки со пространа внатрешност и со отстранлив обичај фах dividers.Тешки рачка за дополнителна удобност и потпора.Голем фах димензија : 12.Лесно да се чисти ентериерот.Оваа линија ќе им овозможи на клиентите да се меша и натпревар било "E" серија случаи според нивните потреби.Убава нова пурпурна дијамант шема заврши со црни алуминиумски кроење.Нашите производи се целосно оправдани против дефекти во материјалите и изработката.Пренослив и прилагодливи рамо, рака.Голем фах димензија (Dxšxv) : 12.Надгради лизгачот функција за двете коцки.Сите стока е прифатена за враќа во рок од 30 дена од купувањето, ние стоиме зад квалитетот на сè што се продаваат и се надевам дека сте задоволни со случајот.Убава нова пурпурна дијамант шема заврши со црни алуминиумски кроење.Се обезбеди лесно блиску брави со клучните се заклучува.Три продолжи коцки со пространа внатрешност и со отстранлив обичај фах dividers.Висок квалитет на алуминиум заврши и градба со армирано челик агли за дополнителна издржливост.Целокупниот случај димензии (Dxšxv) : 14.Ќе ви се допаднат како организиран сите на вашите шминка производи ќе биде кога сте на работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи