• Свеж
Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши ноќта на Вештерките (2) Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење Широк Чаши на домашно Милениче Сад на К

Мачка Храна Чинии Не се Лизга Куче Јадење Храна за Миленичиња Чаши ноќта на Вештерките (2) Плитки Мачка Вода Сад Мачка Хранење Широк

Rating 
DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

4in, јас 14cm X 14cm X 5. 【 Перење инструкции 】 нерѓосувачки челик сад го прави полесно чистење и може да се мијат во машина за миење садови.На бамбус база е не мие, ве молиме избришете ја со сува крпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи