• Свеж
5x7 Слика Рамка 2 Пакет Фото Рамка со Гроздобер Црна за Табела Display & Ѕид (Гроздобер Црна)

5x7 Слика Рамка 2 Пакет Фото Рамка со Гроздобер Црна за Табела Display & Ѕид (Гроздобер Црна)

Rating 
DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Фото Рамка е лесен, но фирма.Сликата Рамка е одличен подарок за вашите пријатели и семејството на Роденден, Матура, денот на Благодарноста, Годишнина, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ & Нова Година.Сите Фото Рамки се дизајнирани со лесно се инсталира сврзувачки елементи на назад.Издржливи acrylicresin (PS)изградба, attractively вештачко дрво жито заврши.Одличен Подарок : Слика Рамка е одличен подарок за вашите пријатели и семејството на Роденден, Матура, денот на Благодарноста, Годишнина, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ & Нова Година.Безбедно Пакување : Заштитна Пакување, не мора да се грижите за добивање на оштетените производи.Тоа е пластичен капак наместо стакло, кога ќе падне на земјата нема да се грижите за повреда на раката и деца.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

Детални спецификации

Додатоци на производи