• Свеж
ArtToFrames 4x14 инчен Црна Дамка на Цврсти Црвено Дабови Слика Рамка со 2 Инчен Еден Брилијантен Бела Мат, SingleMat-0066-59504-YBLK-4x14-71

ArtToFrames 4x14 инчен Црна Дамка на Цврсти Црвено Дабови Слика Рамка со 2 Инчен Еден Брилијантен Бела Мат, SingleMat-0066-59504-YBLK-4x14-71

Rating 
DEN 836.40

Од стока
Во магацинот

Рамката е совршен за да се олеснат до вашиот најсуштинските слика, фотографија, уметничка галерија, постер, фотографија, сликарство, диплома, уметнички дела, ракотворби проект, игла-точка или повеќе, но сепак скромни доволно за да одговара само за било која средина.Оваа рамка доаѓа со Редовни Стакло.Реалната големината на Рамката (заврши големина) е 10x20 инчи и рамката е 1.25 инчи широка.Доаѓа со Редовни Стакло и sawtooth закачалка за монтирање на ѕид!.Оваа рамка не е вие генеричка Слика рамка, но сопствен дизајн кој вие нема да најдете никаде на друго место.Тоа е внимателно направен да највисок квалитет индустриски стандарди.Оваа рамка работи совршено со црно-бело и во боја слики или слики.Прави убав Божиќ подарок!Ве молиме не двоумете се да ги пребарувате преку нашите политики и повратни информации.Ако не сте сигурни дека ова е точно рамка што би сакале, се чувствуваат слободни да го користите за пребарување на врвот на оваа страница и пребарување Art To Frames да ги видите на нашиот голем избор на дрво слика рамки, метал слика рамки, и premade слика рамки.Овој дизајнер рамка е единствена рамка која ќе се најде во повеќето рамка продавници.Доаѓа со една Брилијантна бела / Бела 4-Ply Киселина Слободни Мат и Брановидни Поддршка.Ова е сосема нова слика, фотографија, диплома, постер рамка (што значи 4 "x 14" или 14 "x 4" print ќе одговара само право).

Детални спецификации

Додатоци на производи