• Свеж
NESCL 8x8 Слика Рамка (Сет од 3, Бела),Солидна Борови Дрва со 2 Душеци Прикажување Слики 5х5 или 4x4 со Мат или 8x8 без Мат - 8x8 Плоштадот Фото Рамки Галерија Ѕид или Tabletop Плани?

NESCL 8x8 Слика Рамка (Сет од 3, Бела),Солидна Борови Дрва со 2 Душеци Прикажување Слики 5х5 или 4x4 со Мат или 8x8 без Мат - 8x8

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

Подарок на вашите пријатели и најблиски на негува меморија сочувано во еден од нашите рамки!Овие рамки се совршен подарок за секоја прилика : housewarming, дипломирањето, пензионирање церемонии, годишнина, роденден, Божиќ и повеќе.Можете дури и може да се раскажуваат приказни за вашите гости за вашите слики, ако тоа е видлив.Тоа ви помага да даде потсетиме на вашите најдобри спомени.Оваа 8x8 слика рамката е направена чисто на Одделение Radiata борови.Зошто ние го сакаме она што го правиме?. (Забелешка : Отворање на големината на мат ќе 4.65 Без Мат).Беревме највисок квалитет украси во обид да се донесе вашиот уметнички дела, фотографии, пејзаж слики, отпечатоци да животи.P2 поголема густина МДФ backboard, заштита на животната средина.совршен за претворање на било која слика, цртеж во парче уметност. 24 онлајн услуга е тука секогаш!Откако на вашиот врамени уметноста е на ѕидот, ќе бидете во можност да уживаат во тоа за годините што доаѓаат. 【Добро Спакувани & клиентите се задоволни】Секоја 8 x 8 Слика Рамка е многу внимателно завиткани во 3-слој тешко картон за да се обезбеди безбедно испорака.

Детални спецификации

Додатоци на производи