• Свеж
Andongnywell Жените Лето Кратко Sleeve Блузи Повик Краток Ракав Кошула V Деколте, Tees Лето Multicolor T-Shirt

Andongnywell Жените Лето Кратко Sleeve Блузи Повик Краток Ракав Кошула V Деколте, Tees Лето Multicolor T-Shirt

Rating 
DEN 155.76

Од стока
Во магацинот

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазна, мека, удобно и привлечни.Костим за девојки, жени кога ќе излезе, забава, работа, и сите неформални прилики.УДОБНО : Направени Од Мека Ткаенина, Мазни Ткаенини, Дише,Еластичен, Трајни, Про-Кожа, И Лесни Направете го Тоа Лесно За Целосна И Многу Удобен За Носење.КОЛОКАЦИЈА : секојдневно носење.Лесно се исти со фармерки, панталони, leggings и шорцеви и високо-потпетици во секојдневниот живот.ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи се прикачени со големина на табела, ве молиме одберете го вашиот соодветна големина пред да нарачате, ако имате било какви прашања во врска со големината на, ве молиме слободно да не контактирате преку е-маил.Ви благодариме!Имајте пријатен ден!.Боја : Зелена | Големина : X-Large Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи