• Свеж
Hanchen Лабораторија Влага аналитичар со LCD За Жито,Хемиски Суровини, Минерални, Биолошки Производ, Храна, Фармацевтски Суровини и Материјали, Хартија Капацитет:50g Чит?

Hanchen Лабораторија Влага аналитичар со LCD За Жито,Хемиски Суровини, Минерални, Биолошки Производ, Храна, Фармацевтски Суровини

Rating 
DEN 3239.76

Од стока
Во магацинот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Touch-tone синџир плоча прави работењето полесно.Користење на халоген светилка греење, брзо греење, краток тест време.Висока прецизност термо сензорот, стекнување на податоци на температурата и сигурен.Супер висока резолуција на LCD екран, лесно ракување во темнината, визуелен комфорт.Инсталиран со RS232 интерфејс во внатрешноста, може да биде директно поврзан со компјутер и принтери.

Детални спецификации

Додатоци на производи