• Свеж
RZKDY Влага Метар Дигитални Дрво/Градење на Влага Метар 6-42% Тестер Hygrometer Дрва Влажна Влажност Мерење Уред

RZKDY Влага Метар Дигитални Дрво/Градење на Влага Метар 6-42% Тестер Hygrometer Дрва Влажна Влажност Мерење Уред

Rating 
DEN 2078.40

Од стока
Во магацинот

Име : Влага Тестер.Мерен опсег : 6~42%.Температура : 0~40℃,или 32~99℉.Индикатор за слаба батерија.Без работа 15 автоматско исклучување.Име : Влага Tester Measuring опсег : 6~42% Температура : 0~40℃,или 32~99℉Резолуција : Дрво : 1%Стврднување материјал : 0.1%Температура : 1℃/2℉на Точноста : Дрво : читање

Детални спецификации

Додатоци на производи