• Свеж
HELYZQ Мини Лента Мерка со Клучните Синџир Пластични Преносни 1m Стигнале Владетел cm/Инчен

HELYZQ Мини Лента Мерка со Клучните Синџир Пластични Преносни 1m Стигнале Владетел cm/Инчен

Rating 
DEN 99.84

Од стока
Во магацинот

Мода и популарни дизајн,лесно да се носат.За малата големина мерење,Доаѓа со еден вредноста на функцијата на копчињата,стигнале слободно.Лента мерка, челик мерење владетел, квадратен облик со клучните прстен.Мерен опсег : 1m.Материјал : Пластични+челик. 100% сосема нов Мода и популарни дизајн,лесно да се носат За мали димензии мерење,Доаѓа со еден вредноста на функцијата на копчињата,стигнале слободно Лента мерка, челик мерење владетел, квадратен облик со клучните прстен.

Детални спецификации

Material:
Plastic+steel
Color:
Red+balck or Yellow+balck
Measuring range:
1m
Size:
4cmx3.7cm(LxW)
Quantity:
1 Pc

Додатоци на производи