• Свеж
AWLY 10 инчен Прошируваат Контура Мерач со Заклучување на Профилот Алатка, Контура Duplicator Алатка со Прилагодливи Заклучување, Господар Преглед Мерење Владетел на Трот

AWLY 10 инчен Прошируваат Контура Мерач со Заклучување на Профилот Алатка, Контура Duplicator Алатка со Прилагодливи Заклучување,

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Чекор 4 : Потоа тепих или плочка целосно ќе одговара на обликот на аголот.Кат панели монтирање.Камин декорација. ✔️【Леснотија на Користење】 : Сите што треба да направите е водич контура мерач е заби на објектот, заклучување на забите на место, и трага. ✔️【Се зголеми Ефикасноста】 : Илјадници луѓе имаат значително подобрување на нивната работа ефикасност преку нашите 10 инчен Прошируваат Контура Мерач со Заклучување на Профилот Алатка.Најдобра декорација и дизајн assistant Step 1 : да се Подготви контура мерач и алатки што ви се потребни.Пластика, Облик, Контура Gauge This контура мерач со систем на заклучување е дизајниран за лесно пренесување, не би се движат надвор од форма на обликот. ✔️【Совршен Профили & Издржливост】 : 0.Чекор 2 : Користете контура дуплирање мерач за мерење на профил на агол.Спецификации : Предмет тип : Контура Gauge Material : ABS plastic Size : 10 inch Color : Портокал.Поправи до стар автомобил или да направите нова табла.Нашите 10 инчен мерач се обезбеди подобрување на точноста пред некогаш сте се направи тоа прв пат се намали.Вратата рамки монтирање.Заштедете повеќе време да уживате во вашиот прекрасен живот.Дрво mouldling форми.Чекор 3 : Само маркер профилот мерач на тепих или плочка и се сече во трага.Scribing baseboard на чекори.06 инчен заби постепено ќе непречено контура да речиси на секоја форма.

Детални спецификации

Додатоци на производи