• Свеж
Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Curler Свила Виткање Лента Свила Виткање Heatless Виткање на Косата Лента Виткање железо (Боја : 693705)

Виткање железо Heatless Виткање Род Headband Curler Свила Виткање Лента Свила Виткање Heatless Виткање на Косата Лента Виткање железо

Rating 
DEN 1891.20

Од стока
Во магацинот

Сигурен квалитет и потрајни.Таа ќе треба вашата коса да бараат и неверојатно чувство.Виткање Лента нема да го оштети вашата коса.Косата клипови кои се доволно долго може да биде цврсто фиксирани и се совршени за дебели, тенки, кадрава или права коса.Ако сте satisfide со нашите услуги и производи,ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Бои : Како на сликата show Material : Гума+cloth Size : 3 x 100cm Пакет се Вклучени : 1 x Еластична Лента Лак за Коса Бенд Забелешка : Поради т тој разлика помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Детални спецификации

Додатоци на производи