• Свеж
Baccarat Божиќ X'Mas Украс Виси Ноел 2013 рачно изработени во Франција

Baccarat Божиќ X'Mas Украс Виси Ноел 2013 рачно изработени во Франција

Rating 
DEN 1800.00

Од стока
Во магацинот

А фасцинантен кристал светкава Божиќ Украс од Baccarat сосема нов во црвена кутија.Високо предмети од 2013 година, кои се продаваат во продавници. **сакаат да весела празници**.Висина е околу - 4 1/8".Тема : Оваа 2013 Baccarat годишен светкава кристал ноел украс е обликуван како прилог 10 точка ѕвезда.Страна направена во Франција.Доаѓа со традиционалната црвена Baccarat подарок кутија и виси на црвена панделка, Baccarat вметнете вклучени.Одбележат одлична година со Baccarat годишниот украс.Совршена како стенд-заедно токен или дел од изборот серија, овој кристал украс е врежани "Ноел 2013" и прави прекрасен подарок за да го прослават година!.Направени во Франција.А фасцинантен кристал светкава Божиќ Украс од Baccarat сосема нов во црвена кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи