• Свеж
Белег Keepsake Украс: Disney/Pixar Monsters Inc. Малку Чудовишта Мајк Wazowski и Sulley

Белег Keepsake Украс: Disney/Pixar Monsters Inc. Малку Чудовишта Мајк Wazowski и Sulley

Rating 
DEN 473.04

Од стока
Во магацинот

Белег Keepsake украс е многу повеќе од украс-тоа е малку работа на уметност што раскажува вистинската приказна.Од луѓето и работите што ги сакате, да сеќавања на минатото, за да фотографирате денес важни моменти, а Keepsake слави приказната за вас!.Мајк Wazowski и неговиот Одбивајќи Асистент Sulley се најдобри пријатели кои знаат како да се генерира giggles дека се задржи Monstropolis работи.Ќе ги задржи Monsters Inc.навивачите генерирање насмевки, squeals и giggles со овој Keepsake Украс.Уметникот направена од страна на Роберт Чад.Совршен подарок Дизни-Pixar Monsters Inc.навивачите и Мајк и Sulley собирачи и фанови.Од 2015 година. Претходно спакувани за лесно давање на подарок, чување и складирање.Мајк wazowski и неговиот одбивајќи асистент Sulley се најдобри пријатели кои знаат како да се генерира giggles дека се задржи monstropolis работи.Ќе ги задржи monsters Inc.Навивачите генерирање насмевки, squeals и giggles со овој keepsake украс.

Детални спецификации

Додатоци на производи