• Свеж
СТОИ ЧОКОЛАДО ЛАБОРАТОРИЈА КУЧЕ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 12508

СТОИ ЧОКОЛАДО ЛАБОРАТОРИЈА КУЧЕ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 12508

Rating 
DEN 2241.60

Од стока
Во магацинот

СТОИ ЧОКОЛАДО ЛАБОРАТОРИЈА КУЧЕ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 12508. со Ознаки СТОИ ЧОКОЛАДО ЛАБОРАТОРИЈА КУЧЕ СТАКЛО БОЖИЌ УКРАС 12508 Креации Секој figural стакло украс произведени од страна на е рачно направена во вековната традиција на користење на истите техники кои се појавиле во 1800-тите.Стопена стакло е устата разнесени во фино врежан калапи се направени исклучиво за , пред жешка решение на течни среброто е влегоа внатре.На украси потоа рака-насликани и glittered во серија на трудо-интензивните чекори за да се постигне убави креации.Кучиња несебично им даде на луѓето нивната безусловна љубов и лојалност.Во текот на историјата, кучињата се верни пријатели и workmates, дури и давање на нивните животи за да ги спасат нивните сопственици.Не е чудо што кучињата се смета човек s најдобар пријател.Некои посебни Карактеристики на овој Прекрасен Украс : Димензии : 3.5 х 4 x 1.50 инчи Злато.

Детални спецификации

Додатоци на производи