• Свеж
Курт Адлер F2028 Кадифен Розова Swan Виси Украс, 4-инчен Висока, Полиестер, Пластика и Метал

Курт Адлер F2028 Кадифен Розова Swan Виси Украс, 4-инчен Висока, Полиестер, Пластика и Метал

Rating 
DEN 480.00

Од стока
Во магацинот

Оваа кадифен розова swan украс од Курт Адлер е единствен прилог на било кој празник оркестарот или елка.Се одликува со сребро glittered клун, јасна скапоцен камен ѓердан и сребрен венец.Изработен од пластика, полиестер и метал.Виси од сребро string.Објектот Големина : 4.5 инчи висина.Курт Адлер - Водечки Увозник на Празник Украси за повеќе од 70 Години.Нашата силна присуство во место на пазарот карактеристики на големо изложбените салони и саеми, кои се отворени дневни во U. S. и Канада.Ние, исто така, имаат канцеларии во Тајван, Кина и Хонг Конг.Нашата линија е достапна во широка палета на трговците на мало од маса трговци да парична казна специјализирани продавници и сите во-помеѓу.Денес, Курт Адлер останува доверлив компанија која ја донесе на живот, спомените од вчера за милиони луѓе.Ние сме вашиот one-stop извор за сите вашиот одмор потреби.

Детални спецификации

Додатоци на производи