• Свеж
TIMEYARD Виси Полица на Ѕидот Полиците, Потресени Дрво Полиците со Јута Јаже, Farmhouse Складирање Организатор Рек Селски Дома Декор за Дневна Соба и Спалната соба Бања Куј?

TIMEYARD Виси Полица на Ѕидот Полиците, Потресени Дрво Полиците со Јута Јаже, Farmhouse Складирање Организатор Рек Селски Дома Декор

Rating 
DEN 1291.20

Од стока
Во магацинот

Дрво виси полиците се овозможи поефикасно користење на агол простор за прикажување на вашите колекционерски предмети, трофеј, фото рамка, мали растенија, занаети и повеќе.Бања да се одржи крпа, шминка или лак.Се препорачува оптоварување е 10 кг на секоја полица.Убав начин да се разјасниме нередот.Кујната за складирање зачини или кафе чаши.Само висат од ноктите, завртка или на кука.Погодни за Повеќе Сцени : Овие виси јаже полиците ќе заличи вашето празен ѕид.На прилагодливи кабелот овозможува да се откажам од блискиот или на двете страни како еден замав, и тие лесно може да се израмнат.

Детални спецификации

Додатоци на производи