• Свеж
Производи за домаќинството Дрвени Мулти-Мобилен Мобилен Телефон Филм Стојат Десктоп Додатоци Екранот Багажник, 14 Мрежи, Големина: 21x17x16cm. (Боја : Кафена)

Производи за домаќинството Дрвени Мулти-Мобилен Мобилен Телефон Филм Стојат Десктоп Додатоци Екранот Багажник, 14 Мрежи, Големина:

Rating 
DEN 537.60

Од стока
Во магацинот

Дрвени Мулти-мобилен Мобилен Телефон Филм Стојат Десктоп Додатоци Екранот Багажник, 14 Мрежи, Големина : 21x17x16cm. 1. Заштита на животната средина материјал, силна носивоста, убава и generous2. Иновативни прицврстување тока дизајн, строги processing3. Не е лесно да се деформира, безбедно и healthy4. Внатрешниот големина на секоја ќелија : должина 100mm x ширина 18mm x длабочина 70mm5. Параметри : 14 клетки : големина : 21x17x16cm; 30 клетки : 31.5x23.5x18.5cm; 60 клетки : 41.7x34.5x23cm.

Детални спецификации

Додатоци на производи