• Свеж
X-DREE 3pcs AC185-265V 20W LED Круг Таванот Оптичка Леќа Модул Светлина 40 Led диоди 6500K(3pcs AC185-265-V 20W LED Lampada da soffitto един lente ottica на soffitto 40 LED 6500K

X-DREE 3pcs AC185-265V 20W LED Круг Таванот Оптичка Леќа Модул Светлина 40 Led диоди 6500K(3pcs AC185-265-V 20W LED Lampada da soffitto

Rating 
DEN 800.40

Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични ,Metal.Net Тежина : 360g; Пакет Содржина : 3pcs x LED Таванот Оптичка Леќа Модул Светлина.Моќност : 20 W; Текст : AC185-265 V.Температура на бојата : 6500 K; LED Кол : 40(Temperatura del colore : 6500 К; Quantità LED : 40. Вкупна Големина : 7 x 160m_m / 0.28i_n x 6.3i_n (T*D)(Dimensione totale : 7 x 160 mn / 0,28' 'x 6,3' '(T * D). 3pcs AC185-265 V 20 W LED Круг Таванот Оптичка Леќа Модул Светлина 40 Led диоди 6500 KSuitable за дом, канцеларија и изложба осветлување.Лесен за инсталација : Преку магнет адсорпција.Заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век.опис на Spanish3pcs AC185-265_V 20 W LED Lampada da soffitto един lente ottica на soffitto 40 LED 6500 KPaese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, metallo Peso netto : 360 g; Contenuto della confezione : 3pcs x LED Lampada da soffitto един lente ottica Potenza : 20 W; Ingresso : AC185-265_VTemperatura del colore : 6500 К; Quantità LED : 40 Dimensione totale : 7 x 160 mn / 0,28' 'x 6,3' '(T * D).

Детални спецификации

Додатоци на производи