• Свеж
LED Проектор YG520 800x480 1800LM Мини LED Проекторот за домашно Кино, Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, Мобилен Телефон Верзија, Dreamcrown (Боја : Бела)

LED Проектор YG520 800x480 1800LM Мини LED Проекторот за домашно Кино, Поддршка HDMI & AV & SD & USB & VGA, Мобилен Телефон Верзија,

Rating 
DEN 940.80

Од стока
Во магацинот

1. Слики единица : LCD екран, Резолуција : 800*480, Осветленост : 1800 lumens. 2 Јазик : 23 specie, големина на Слика : 50~130 инчи,Проекција на односот на 4 : 3 / 16 : 9. 3. Контраст од 1000 : 1 8. Машина моќност : 40w (MAX). 4. Влезен интерфејс : VGA/HDMI//AV, Интерфејс излез : слушалки. 5. Може да се прочита У диск,мобилни хард диск,SD картичка,три-во-едно AV кабел со set-top box приемник,DVD,VGA интерфејс или HDMI интерфејс компјутер,друг жици конекција,безжичната Wi Fi конекција.Здраво, добредојдовте да ја посетите нашата продавница, на производи во нашата продавница се добри и со најдобра услуга, pls се чувствуваат слободни да се купи, имајте пријатен шопинг.1. Слики единица : LCD2. Резолуција : 800*4803. Осветленост : 1800 lumens4. Јазик : 23 species5. Големина на слика : 50~130 inches6. Проекција размер 4 : 3 / 16 : 97. Контраст од 1000 : 1 8. Машина моќност : 40w (МАКС)9. Влезен интерфејс : VGA/HDMI//AV10. Интерфејс излез : headphones11. Влезен напон : 100-240 V~50/60 Hz 2.6 A12. Може да се прочита У диск,мобилни хард диск,SD картичка,три-во-едно AV кабел со set-top box приемник,DVD,VGA интерфејс или HDMI интерфејс компјутер,друг жици конекција,безжичната Wi Fi connection13. Производ вклучува : проектор домаќин + далечински управувач + кабелот за напојување + три во едно AV кабел + прирачник + box14. Домаќин големина : 189x157x75mm.

Детални спецификации

Додатоци на производи