• Свеж
Hitachi CP-X2521WN Пренослив Проектор

Hitachi CP-X2521WN Пренослив Проектор

Rating 
DEN 8880.00
DEN 11968.32
-26 %

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.На Hitachi CP-X2521 WN Пренослив Проектор XGA резолуција (1024 x 768) cranks од 2700 ANSI lumens на проекција на моќ во 2000 : 1 контраст размер.Дизајниран за мобилни бизнис професионалци, Hitachi е компактен и лесен тежина CP-X2521 WN пренослив проектор обезбедува врвен висок контраст на сликата.Со безжичната мрежа способности и едноставен кориснички функционалност корисниците можат да ги постави своите презентации во секунди.

Детални спецификации

Додатоци на производи