• Свеж
XLAIQ 8.7 во Хрчак Вежба Тркала со Заградата Молчи Акрилик Работи Тркала за Хрчаци, Gerbils, Глувци и Други Мали домашни Миленици

XLAIQ 8.7 во Хрчак Вежба Тркала со Заградата Молчи Акрилик Работи Тркала за Хрчаци, Gerbils, Глувци и Други Мали домашни Миленици

Rating 
DEN 4435.20

Од стока
Во магацинот

Димензии : Дијаметар : 22cm.Вежба тркала со заградата, прекрасна играчка за вашата прекрасна мала хрчак.Молчи кога се работи, се усвојува високо квалитетни лого, цврсти и трајни, не ќе ги вознемири вашиот сон.Направени од високо-квалитет акрилик материјал, издржлив на користење, лесен за чистење.Транспарентен дизајн за да се затвори до поглед на хрчак е навики и особини.Боја : Транспарентна color Material : Acrylic Size : Дијаметар : 22cm Package Содржина : 1 x Хрчак Вежба Wheel Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : 1. Овој производ треба да се состави со себе.2. Ние не може да гарантира дека производот нема да биде chewed или малку да се оштети со вашето домашно милениче.Како да се Соберат : 1. Завртка во дупка на bracket2. Заостри nut3. Стави во gasket4. Стави на водење wheel5. Стави друг gasket6. Заостри nut Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме погледнете го доби производ.Ви благодариме за вашето разбирање.Прекрасна Скала : Многу погодна за домашни миленичиња љубовници, да додадете забава за да вашата мачка.

Детални спецификации

Додатоци на производи