• Свеж
Карбид Круг Празно, 1, Фракционо Инчен, 6 Целокупната Должина

Карбид Круг Празно, 1, Фракционо Инчен, 6 Целокупната Должина

Rating 
DEN 535.20

Од стока
Во магацинот

Предмет : Круг Празно.Материјал : C2 Леб Од Мешано Брашно Карбид.Дијаметар : 1".Должина : 6".Дијаметар Толеранција : -0.0001/-0.0002".Спецификација : Содржина : Изборен Круг Blank Material : C2 Леб Од Мешано Брашно Carbide Diameter : 1"Должина : 6"Дијаметар Толеранција : -0.0001/-0.0002"Заврши : Соголени".

Детални спецификации

Додатоци на производи