• Свеж
Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка ОДЗЕМАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ УСЛУГА КУЧЕ Темперамент, Мали, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Деканот & Тајлер е DT Забава Градите Поддршка ОДЗЕМАЊЕ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ УСЛУГА КУЧЕ Темперамент, Мали, со 6 ft Поместена Кутре Поводник.

Rating 
DEN 3110.88

Од стока
Во магацинот

ДТ Пакет - DT Забава Подигнат w Градите Поддршка, ЗАПЛЕНА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ УСЛУГА КУЧЕ Печ, Црна w Жолта Трим, Мали + Поместена Кутре Поводник, 6 FT Нерѓосувачки Snap.Neoprene Најлон.Работните Места Се Вклучени.Трим : Жолта.S (22" - 27") + 6 FT.ДТ Забава со Градите Поддршка е нова верзија на ДТ Забава, идеален за работа раси.Поместена Кутре Светлина куче leashes се совршени за долги скокање со вашето куче.

Детални спецификации

Додатоци на производи