• Свеж
MSUIINT Симулација Еукалиптус Peony Венец, 15.7 Инчен Peony Венци Ратан База Венци со Цвеќе Еукалиптус, Вештачки Peony Венец со Еукалиптус Лисја за Венчавката Пред Вратата Дома

MSUIINT Симулација Еукалиптус Peony Венец, 15.7 Инчен Peony Венци Ратан База Венци со Цвеќе Еукалиптус, Вештачки Peony Венец со Еукалиптус

Rating 
DEN 1056.00

Од стока
Во магацинот

Жив пролет венец е голем сите во текот на годината.Соодветна Големина : вештачки peony има вкупно дијаметар од 40 cm/15.Ги користите за декорација на вашиот дом или на лице и донесе една романтична атмосфера за тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи