• Свеж
Lebolt #1 од Lebolt Sterling Silver Вечера Тап Нож СП w/Применети Монофакултетот за бизнис економија

Lebolt 1 од Lebolt Sterling Silver Вечера Тап Нож СП w/Применети Монофакултетот за бизнис економија

Rating 
DEN 3096.00

Од стока
Во магацинот

Состав : Стерлинг Сребро.Производител : Lebolt.Тип : Flatware - Ножеви.LEBOLT #1 ОД LEBOLT Sterling Silver шупливи се справи со тапи silverplate сечилото ВЕЧЕРА НОЖ СО ПРИМЕНУВА МОНО ;ФБЕ; 9 5/8; во моделот LEBOLT #1 ОД LEBOLT.Тоа е monogrammed (види фото) и е во одлична состојба.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детални спецификации

Додатоци на производи