• Свеж
Rimmel London Веѓата Овој Начин Веѓата Pomade Fix & Пополни, Мека Веѓата Креда, Средни Браун, 3.25 g

Rimmel London Веѓата Овој Начин Веѓата Pomade Fix & Пополни, Мека Веѓата Креда, Средни Браун, 3.25 g

Rating 
DEN 156.00

Од стока
Во магацинот

крем уште не-smudging водоотпорен формула.buildable покриеност за природен изглед на веѓите.лесно и брзо да се примени.може да се заостриле.Број на предмети : 1. Сакате Лондон изглед?Пополнете, sculpt и да ја поправите веѓите со Веѓата Овој Начин Pomade.Крем уште не-smudging водоотпорен формула обезбедува единствен buildable покриеност за интензивна уште природен изглед на веѓите.Последните 24 часа, а не за трансфер или исчезнат.Лесно и брзо да се примени, тоа е идеално on-the-go веѓата формула за идеално обликувани, веднаш беспрекорен изглед на веѓите.Глајд модели за непречено и брзо за интензивна уште природен изглед на веѓите.Нерешено мали потези заедно облик на веѓата додека не се пополнува.Ги додавање на мали потези додека не се постигне саканиот веѓата изглед, без разлика дали се природни или поинтензивни.Може да се заостриле.За оние кои сакаат веднаш да се целосни, уште неопределени природен изглед на веѓите.Идеален за оние кои се подјармат за време и треба лесен-за-користење, боја-трајни резултати.Живее во Лондон изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи