• Свеж
500PCS Џамбо Вода Монистра Големи Вода Гел Мушка Не се Токсични за Сетилните Игра, Гигант Вода Желе Бисери Виножито Микс за Растенија Вазна Додатен, Свадба Дома Декора

500PCS Џамбо Вода Монистра Големи Вода Гел Мушка Не се Токсични за Сетилните Игра, Гигант Вода Желе Бисери Виножито Микс за Растенија

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

Пакување : Вклучуваат 500pcs Гигант шарени вода и монистра.Да се споредуваат со мали монистра, гигант вода монистра се направи пауза, освен ако отскокнување нив е премногу тешко или стискаш нив е премногу тешко.Широка Употреба : Дома декорација, фабрика, вазна, спојници, нога бањата, предучилишните деца активности, рано вештини за развој, сензорни играчки за деца.Сигурност : Не-токсични, не-исчезнат, не-запалив, рециклира, 100% Biodegradable.Супер големи вода бисери повеќе забава отколку нормалната големина.Им помага на луѓето со боја за признавање, сметајќи Тие ќе пораснат за околу 45 - 65 mm по натопување со вода додека 48 часа.Ние suggert доволно голема сад и вода за да се спречи форма монистра кршење.Предноста на Бренд YIQUDUO : Зошто мора да избере YIQUDUO?YIQUDUO е фабричките на вода гел монистра, Многу продавачи купени материјали од YIQUDUO фабрика, Па знаеме повеќе од јасно процесот на производство на вода и монистра.

Детални спецификации

Додатоци на производи