• Свеж
WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,апарати за Домаќинство, Кујна Полица Јадење Рек Мозоци Рек Нерѓосувачки Челик Двоен Слој за Складирање (40.5 30 40Cm)

WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,апарати за Домаќинство, Кујна Полица Јадење Рек Мозоци Рек Нерѓосувачки Челик

Rating 
DEN 1012.80

Од стока
Во магацинот

На дебел Материјал, Мазна Текстура, Не Повреда на Раката, Убава и Издржливи;.Мала Големина, Голем Капацитет, Лесен За Чување, Да Се Зачува Простор, Направи Вашата Кујна Повеќе Климатизација;.Одберете Материјал, Отпорен на Корозија, Не е Лесно да ' Рѓа, Еколошки и нетоксични;.Мулти-Функционални Јадење Управување со Прибор за јадење Решетката и Сечкање Одбор на Носителот, Кој Може да собере Различни Јадења, Сечење на Табли, и Др.;.Картичка Дизајн, Сад Сад е Побезбедно и многу Повеќе Санитарни, Не е Лесно да Падне;.Име на производ : Сад Рек☞ Применливи Сцена : Домашна Кујна☞ Стил : Минималистички Стил☞ Материјал : ☞ Големина : 40.5*30*40 Cm☞ Производ Grossweight : 2.5 Kg☞ Боја : Нерѓосувачки Челик☞ носивоста : 20 кг☞ answer : ___________________________ Note : Само Shees, Не Вклучувајќи ги Украси на Полица.☞ Времето за испорака е 15-25 Работни Дена, Врати Времето е 30 Работни Дена.☞ Ако Сте во Можност да ја Добиете Вашата Нарачка во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас преку е-Маил.

Детални спецификации

Додатоци на производи