• Свеж
ТОА Козметика Перница Усни Солидна Серум Сјај, Wistful - Усна Серум + Затемнети Сјај - Инстант Сјај & Хидратација - Додава Природни Рамна на Боја - Со Колаген, Хијалуронск?

ТОА Козметика Перница Усни Солидна Серум Сјај, Wistful - Усна Серум + Затемнети Сјај - Инстант Сјај & Хидратација - Додава Природни

Rating 
DEN 576.00

Од стока
Во магацинот

5-ВО-1 ФОРМУЛА - Перница Усни Солидна Серум Усна Сјај е вашата маска-friendly решение за moisturized усните!Ова 5-во-1 усна третман е комбинација на хидратација и нега на lip balm со чиста боја на сјај.УСНА-ЉУБОВ СОСТОЈКИ - Исполнет со колаген, хијалуронска киселина, и tri-масло комплекс, оваа чиста, затемнети усна сјај започнува својот живот како нега на кожата да се испорача до четири часа на хидратација и видно да се ревитализира сува, подсечен & стареење на усните.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Нашите лесен-за-користење овална апликатори совршено се вклопува во вашиот купидон е поклон, и обезбедува беспрекорно рамна на природна боја што никогаш не е леплива или вулгарен, нема да се населат во фини линии или усна брчките, и нема да пердув.УБАВИНАТА СОВЕТ - се Применува вашата омилена нијанса на Перница Усни Кармин пред вашиот затемнети сјај за изменуваат, храбар заврши!.КАКО ДА се ПРИМЕНУВААТ - Применуваат директно на усните за гланц и хидратантен рамна на боја која трае!Кога го користите усна пенкало за прв пат, можеби ќе треба да кликнете на неа и до 10 пати за производот да се издаваат.

Детални спецификации

Додатоци на производи