• Свеж
Tennsco SUR-181.5-BLK Z-Линија со Висок Капацитет Агол Исправена Пост, 2 2 Ширина, 181.5 Должина, 2 2 Висина, Црна

Tennsco SUR-181.5-BLK Z-Линија со Висок Капацитет Агол Исправена Пост, 2 2 Ширина, 181.5 Должина, 2 2 Висина, Црна

Rating 
DEN 13041.84

Од стока
Во магацинот

Висок Капацитет Агол Тип. 2 2" Ширина, 181.5" Должина, 2 2" Висина.Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Кога станува збор за вредност, без да се загрозат ефикасноста, зборуваме за Tennsco е Z-Линија Shelving.Тоа е прицврстување механизам во комбинација со разновиден спектар на компоненти значи тоа одговара на сите ваши складирање потреби.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи