• Свеж
Tennsco 3097LO-BLK Отвори L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 30 Длабочината, 97-1/4 Висина, Црна

Tennsco 3097LO-BLK Отвори L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 30 Длабочината, 97-1/4 Висина, Црна

Rating 
DEN 1958.40

Од стока
Во магацинот

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 30".Висина : 97-1/4".Боја : Црна.Овој тип на Производ име е Tennsco Отвори "L" во Исправена позиција за Ред Завршува, 2" Ширина, 30" Длабочината, 97-1/4" Висина, Црна.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи