• Свеж
Tennsco 2085LC-DGY Затворени L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 20 Длабочината, 86 Висина, Сив Гулаб

Tennsco 2085LC-DGY Затворени L во Исправена позиција за Ред Завршува, 2 Ширина, 20 Длабочината, 86 Висина, Сив Гулаб

Rating 
DEN 1958.40

Од стока
Во магацинот

За Ред Завршува.Ширина : 2".Длабочина : 20".Висина : 86".Боја : Dove Сива Боја.Овој тип на Производ име е Tennsco Затворени "L" во Исправена позиција за Ред Завршува, 2" Ширина, 20" Длабочината, 86" Висина, Сив Гулаб.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Детални спецификации

Додатоци на производи